Drodzy narciarze zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i zgłaszania 3-osobowych drużyn firmowych. Regulamin może ulec zmianie – wydłużenie okresu zgłoszeń, zmiana kwot na niższe (wspisowe, karnety)   Regulamin Zawodów KamPas Sport Business Ski Cup 28.01.2018
Czytaj więcej
Już końcem stycznia organizujemy najlepsze zawody narciarskie w historii Beskidów!!! KamPas Sport Business Ski Cup 2018 – Mistrzostwa Firm w Slalomie Równoległym odbędą się 28.01.2018 na Górze Żar. Oficjalny profil zawodów na facebooku: https://web.facebook.com/KampasSportSkiCup/ Co wyróżnia naszą imprezę: – biznesowy charakter, – oryginalna i atrakcyjna formuła zawodów – slalom równoległy, – trybuna dla kibiców – będą animacje i zabawy z DJem, – 1500zł za I miejsce, – 3 osobowe teamy firmowe (1 kobieta i 2 mężczyzn), – profesjonalna fotorelacja, – telebim. Zapraszamy firmy do startu :-). Czas na ściganie! Czas na KamPas Sport Business Ski Cup 2018!!!
Czytaj więcej
Siatkówka plażowa to nasza ulubiona dyscyplina do fotografowania w lecie. W tym roku sezon plażówkowy rozpoczął się dla nas w czerwcu w Olsztynie (Turniej Grand Slam Olsztyn). Następnie zawitaliśmy do miejscowości Przysucha (LEWIATAN Beach Ball Przysucha). Kolejny przystanek to Gdańsk (Plaża Open). Byliśmy również w Łodzi (Plaża Open) i Białymstoku (finał Plaży Open). Natomiast w Częstochowie fotografowaliśmy Mistrzostawa Śląska :-).
Czytaj więcej
Na kolejne zlecenie wybraliśmy się do Wrocławia, by sfotografować międzynarodowy turniej piłki nożnej dla pracowników niemieckiej firmy Hörmann.  
Czytaj więcej

Grand Slam Olsztyn 2016

Wrzesień 09, 2016 Bez kategorii
Drugi raz z rzędu Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport była odpowiedzialna za sfotografowanie międzynarodowego, prestiżowego turnieju siatkówki plażowej FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Olsztyn Grand Slam 2016.
Czytaj więcej

Zima 2016

Wrzesień 09, 2016 Bez kategorii
Zima dla Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport była bardzo pracowita. Fotografowaliśmy wiele imprez firmowych i regionalnych w narciarstwie alpejskim, zarówno w Beskidach, jak i w innych częściach Polski np. w  Hotelu Arłamów w Bieszczadach. To właśnie tutaj mieliśmy okazję robić zdjęcia na kolejnych Mistrzostwach Branży Naftowej i Gazowniczej w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezesa PGNiG.                                                                                                                         Hotel Arłamów 2016
Czytaj więcej

Plakat – Gala MMA

Kwiecień 04, 2015 Bez kategorii
Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport wykonała ostatnio fotografie zawodników, biorących udział w gali MMA, która odbędzie się w maju w Cieszynie.
Czytaj więcej
Agencja KamPas Sport zaprasza zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Szczyrk 2015 do zakupu zdjęć. Posiadamy zdjęcia ze slalomu giganta (piątek, 27.02.2015). Zapraszamy do wysyłania maili z numerami startowymi :-).  
Czytaj więcej
Zapraszamy do zakupu zdjęć ze Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży (27.02.2015, Złoty Groń). Fotografowaliśmy młodszą grupę do numeru 160 :-). Prosimy rodziców o wysyłanie maili z numerami startowymi. A działo się na stoku, działo :-).  
Czytaj więcej
Kolejne zawody narciarskie w lutym – Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie. Ponownie zagościliśmy na Złotym Groniu :-).  
Czytaj więcej