Drodzy narciarze!   Znany jest termin II edycji zawodów KamPas Sport Business Ski Cup 2019 – II Mistrzostwa Firm w Slalomie Gigancie Równoległym. Zawody odbędą się 13 stycznia 2019 w Ustroniu na stoku Poniwiec. Szykujcie swoje 3 osobowe teamy i widzimy się na stoku ;-). Niebawem będzie udostępniony regulamin. Czas na ściganie! Czas na KamPas Sport Business Ski Cup 2019 ;-)!!!
Czytaj więcej
I stało się! I edycja naszych zawodów narciarskich KamPas Sport Business Ski Cup 2018 przeszła do historii :-)! Przed wami najszybsi zawodnicy :-). 1 miejsce – Klub Sportowy Beskidy – ABT Gang 2 miejsce – Maserati Pietrzak 3 miejsce – Banana Racing Team Wszystkim zawodnikom dziękujemy za kapitalne widowisko :-)!!!
Czytaj więcej
Ostatnie wolne miejsca na nasze zawody! Nie zwlekaj i zgłoś swoją firmę na zawody :-)!
Czytaj więcej
Drużna narciarska KamPas Sport Ski Team została stworzona z inicjatywy Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport, firmy, która w sezonie zimowym od wielu już lat wykonuje profesjonalne fotorelacje z różnych zawodów narciarskich. Wybrani narciarze w teamie jeżdżą z logotypami KamPas Sport. Team tworzą zawodnicy (młodzież) z różnych klubów a w przyszłości do drużyny dołączą także dorośli. W skład KamPas Sport Ski Team wchodzą: Karolina Haratek – MKS Skrzyczne Szczyrk Bartek Sanetra – MKS Skrzyczne Szczyrk Rhydian Rihouet – KS Beskidy
Czytaj więcej
Miło nam poinformować, że Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport została sponsorem Michała Matyji – Matyja Volleyball Player – Mistrza Świata w siatkówce na śniegu oraz jego partnera Piotra Janiaka 😉. Zapraszamy do przeczytania artykułu: https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/728988/internet-ma-sile-krol-sniegu-i-sezon-2018-uratowani
Czytaj więcej
Drodzy narciarze zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i zgłaszania 3-osobowych drużyn firmowych. Regulamin może ulec zmianie – wydłużenie okresu zgłoszeń, zmiana kwot na niższe (wspisowe, karnety)   Regulamin Zawodów KamPas Sport Business Ski Cup 28.01.2018
Czytaj więcej
Już końcem stycznia organizujemy najlepsze zawody narciarskie w historii Beskidów!!! KamPas Sport Business Ski Cup 2018 – Mistrzostwa Firm w Slalomie Równoległym odbędą się 28.01.2018 na Górze Żar. Oficjalny profil zawodów na facebooku: https://web.facebook.com/KampasSportSkiCup/ Co wyróżnia naszą imprezę: – biznesowy charakter, – oryginalna i atrakcyjna formuła zawodów – slalom równoległy, – trybuna dla kibiców – będą animacje i zabawy z DJem, – 1500zł za I miejsce, – 3 osobowe teamy firmowe (1 kobieta i 2 mężczyzn), – profesjonalna fotorelacja, – telebim. Zapraszamy firmy do startu :-). Czas na ściganie! Czas na KamPas Sport Business Ski Cup 2018!!!
Czytaj więcej
Siatkówka plażowa to nasza ulubiona dyscyplina do fotografowania w lecie. W tym roku sezon plażówkowy rozpoczął się dla nas w czerwcu w Olsztynie (Turniej Grand Slam Olsztyn). Następnie zawitaliśmy do miejscowości Przysucha (LEWIATAN Beach Ball Przysucha). Kolejny przystanek to Gdańsk (Plaża Open). Byliśmy również w Łodzi (Plaża Open) i Białymstoku (finał Plaży Open). Natomiast w Częstochowie fotografowaliśmy Mistrzostawa Śląska :-).
Czytaj więcej
Na kolejne zlecenie wybraliśmy się do Wrocławia, by sfotografować międzynarodowy turniej piłki nożnej dla pracowników niemieckiej firmy Hörmann.  
Czytaj więcej

Grand Slam Olsztyn 2016

Wrzesień 09, 2016 Bez kategorii
Drugi raz z rzędu Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport była odpowiedzialna za sfotografowanie międzynarodowego, prestiżowego turnieju siatkówki plażowej FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Olsztyn Grand Slam 2016.
Czytaj więcej